The Junction Restaurant & Bar | Hakkımızda

HAKKIMIZDA


The Junction Restaurant&Bar…
1996’dan bu yana Asmalımescit’te bir klasik olmayı başaran yenilikçi mekan…


Taksim ve Beyoğlu’nun merkezi olarak nitelenebilecek bir konuma sahip olan The Junction, bölgenin en güvenli noktasında. Toplu ulaşım araçlarına ve otoparklara komşu olması da bir diğer önemli avantajı.


Yeni sezonla birlikte yenilenen dekorasyonu tam olarak misafir odaklı, uzun keyifli saatler geçirmek isteyenler için tasarlandı. İş yemeklerinden, kahve sohbetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet verecek biçimde düzenlenen mekanın müzik listesi de özenle seçiliyor.


Sinema çıkışı, konser öncesi tam bir buluşma noktası niteliğindeki The Junction Restaurant&Bar’ın şarap listesi ve eşlikçileri özenle hazırlanmış tam bir keyif festivali


Klasik masa düzeninin yanısıra, yeni trend paylaşım masalarının ve rahat oturma gruplarının da kullanıldığı dekorasyona kaliteli malzemeler eşlik ediyor.


The Junction Restaurant&Bar’ın mutfağının en önemli özelliği kendisini yenilemeyi seven genç bir ekipten oluşması. Bu dinamizm hem yiyeceklere hem de özel sunumlarına yansıyor.


Kahvaltıdan, akşam yemeğine ve sonrasına uzanan günlük serüven içinde her biri özel seçilmiş yemekler, özel sunumlarıyla ve kaliteli servis malzemeleriyle misafirlere servis ediliyor.


Eğitimli personeliyle, uluslararası kuruluşlardan hijyen belgeleriyle kaliteli hizmet almak isteyenler için: The Junction Restaurant&Bar mutlaka deneyimlenmesi gereken bir mekan.The Junction Restaurant&Bar
Asmalımescit Mahallesi,
Meşrutiyet Caddesi,
Oteller Sokak, No 1/3,
Beyoğlu, İstanbul


TR
EN
Made In Web
Facebook Instagram Twitter
MEŞRUTİYET CAD. OTELLER SK. TEPEBAŞI/İSTANBUL/TÜRKİYE NO 1/3
Made In Web
Facebook Instagram Twitter
MEŞRUTİYET CAD. OTELLER SK. TEPEBAŞI/İSTANBUL/TÜRKİYE NO 1/3
Made In Web